Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Mikołowie

Strona główna O szkole Dla Rodziców Wiadomości Aktualne wydarzenia Kontakt

Projekt NASA etap II

Rok szkolny 2013/14 - ważne informacje

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim wznowione zostaną zajęcia w ramach projektu NASA – II etap. Zajęcia odbywać będą się w godzinach ustalonych przez prowadzącego i członków grupy. Pierwsze spotkania będą miały zapewne miejsce w II lub III tygodniu września. Ponieważ udział w projekcie zakończyli szóstoklasiści istnieje możliwość rozpoczęcia zajęć w danej agencji przez uczniów z listy rezerwowej.

Poniżej znajduje się lista nazwisk uczniów i propozycja dołączenia do konkretnych grup.

Nazwisko i imię

Wiśniewska Agnieszka

Wiśniewska Magdalena

Agencja matematyczno-informatyczna gr.4

Uczniowie ci powinni potwierdzić, że są nadal zainteresowani uczestnictwem w projekcie najpóźniej do dn. 10.09.2013. Potwierdzenia można dokonać u specjalisty ds. projektu NASA – II etap w szkole, p. Joanny Maciejewskiej (sala 22, I piętro, tel. 322262206 wew.23). Jeżeli nie zostanie potwierdzona przez ucznia jego chęć dołączenia do grupy w Projekcie, po wyznaczonym terminie miejsce to zostanie zaproponowane innej osobie.

Uczniowie klas pierwszych mają również możliwość zgłoszenia się do udziału w projekcie. Zapraszamy też do udziału w zajęciach NASA uczniów klas II-VI, którzy nie oddali formularzy zgłoszeniowych, także nowych uczniów  w naszej szkole – wolne miejsca czekają na Was w następujących agencjach: Agencje języków obcych – język niemiecki, angielski (klasy IV-VI), włoski i rosyjski; Agencje przyrodniczo-geograficzne „Boso przez świat” (uczniowie klas IV-VI), Agencja „Ty też potrafisz” – Łowcy Ukrytych Talentów i Mali Dziennikarze, Agencja ekspresji kulturalnej „Charlie-dance”; Agencja dziennikarska (uczniowie klas IV-VI).

Aby zostać uczestnikiem projektu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w sekretariacie szkoły, sali 22 lub pobrać go ze strony internetowej http://sp3mikolow.edupage.org/text/?text=text/text20&subpage=4&

Formularze zgłoszeniowe należy składać u szkolnego specjalisty ds. projektu NASA,  p. Joanny Maciejewskiej (sala 22) do dnia 24.09.2013.