Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Mikołowie

Strona główna O szkole Dla Rodziców Wiadomości Aktualne wydarzenia Kontakt
 

Nawigacja

Projekt NASA etap II

Harmonogram zajęć i składy grup

TERMINARZ ZAJĘĆ NASA II W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Zajęcia rozpoczynają się od 3 tygodnia września, chyba, że umieszczona jest informacja o innej dacie. Terminarz będzie aktualizowany w miarę napływu informacji od prowadzących grupy.

Proszę o sprawdzenie przynależności dziecka do danej grupy, gdyż nastąpiły zmiany w składzie Agencji.

AGENCJA

PROWADZĄCY

DZIEŃ TYGODNIA/GODZINA

SALA

Agencja matematyczno- informatyczna „Cyber Poszukiwacze”

mgr Katarzyna Stachoń

poniedziałek 15.30 -17.00

32/53

Agencja matematyczno- informatyczna „Cyber Odkrywcy”

mgr Ilona Rerich

poniedziałek 14.40-16.10

53/45

Agencja matematyczno- informatyczna
„Z komputerem na TY”

mgr Aleksandra Kwapulińska

czwartek 15.45 - 17.15

41

Agencja matematyczno- informatyczna

mgr Katarzyna Klaja

wtorek 15.35 – 17.55

41

Agencja przyrodniczo- geograficzna

mgr Katarzyna Kosińska

czwartek 13.45 – 15.15

15

Agencja przyrodniczo- geograficzna

mgr Katarzyna Kosińska

wtorek 15.30-17.00

19

Agencja przyrodniczo- geograficzna

mgr Katarzyna Kosińska

poniedziałek 15.30-17.00

19

Agencja języków obcych – język rosyjski „Wirtualny studyjny wyjazd do Rosji”

mgr Klaudia Gwiżdż

piątek 14.45 - 16.15

21

Agencja języków obcych – język angielski „Nasza Bajka” gr 1

mgr Żaneta Hebda

czwartek 12.45-14.15

(pierwsze zajęcia 26.09.2013)

31

Agencja języków obcych – język angielski „Wirtualny studyjny wyjazd do Wielkiej Brytanii” gr. 2

mgr Żaneta Hebda

piątek 14.45 - 16.15

(pierwsze zajęcia 27.09.2013)

31

Agencja języków obcych – język angielski „Wirtualny studyjny wyjazd do Wielkiej Brytanii” gr 3

mgr Żaneta Hebda

czwartek 15.35 - 17.05

(pierwsze zajęcia 26.09.2013)

36

Agencja języków obcych – język angielski „Nasza Bajka” gr. 4

mgr Żaneta Hebda

piątek 12.45-14.45

(pierwsze zajęcia 27.09.2013)

31

Agencja języków obcych – język włoski „Wirtualny studyjny wyjazd do Włoch”

mgr Hanna Porochońska

piątek 14.45-16.15

36

Agencja języków obcych – język niemiecki „Wirtualny studyjny wyjazd do Niemiec”

mgr 

piątek 14.45-16.15

16

Agencja Dziennikarska

mgr Dominika Lazarek

środa 14.45-17.45

(pierwsze zajęcia 25.09.2013)

16

Agencja „Ty też potrafisz” „Mali dziennikarze”

mgr Marzena Morawska

wtorek 15.30-17.00

czwartek 13.45-15.15

6

Agencja „Ty też potrafisz” gr. 2

mgr Halina Filek

wtorek 15.30-17.00

czwartek 15.30-17.00

33

Agencja „Ty też potrafisz” gr. 3

mgr Marzena Morawska

czwartek 15.30-17.00

piątek 14.45-16.15

6

19

Agencja „Ty też potrafisz” gr. 4

mgr Halina Filek

środa 7.15-8.45

piątek 14.45-16.15

23

Agencja „Ty też potrafisz” gr. 5

mgr Anna Harazin

środa 14.45-17.45
(pierwsze zajęcia 25.09.2013)

21

Agencja ekspresji kulturalnej „Teatr Ruchu”

dr Grażyna Bondel

poniedziałek 15.00 - 16.30

21

Agencja ekspresji kulturalnej „Rękodzieło, czyli z niczego coś”

mgr Ewelina Kukla

środa 16.00-17.30

świetlica szkolna

Agencja ekspresji kulturalnej Grupa taneczno-filmowa „Charlie-dance”

mgr Edyta Kaszyca

poniedziałek 15.50 – 17.20

23

Agencja ekspresji kulturalnej Grupa plastyczno-filmowa „Animki”

mgr Edyta Kaszyca

poniedziałek 14.15 – 15.45

23

Agencja ekspresji kulturalnej „Origami”

mgr Joanna Palenta

wtorek 12.50 – 14.20

czwartek  12.40 – 14.10

43

52

Agencja ekspresji kulturalnej „Kalejdoskop”

mgr Barbara Juskowiak

środa 14.45 – 16.15

23

 

Składy grup:  Lista_uczestnikow_13-14.docx