Konto Rady Rodziców

Wpłaty na Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Mikołowie prosimy kierować na następujące konto: Mikołowski Bank Spółdzielczy 76 8436 0003 0000 0026 1544 0001

Informacje o Radzie Rodziców znajdują się w zakładce "O szkole".

KOLONIE SZKOLNE

Nasza szkoła od lat organizuje jeden turnus kolonii wypoczynkowej.

W tym roku - nad morzem w Ośrodku Wypoczynkowym Posejdon w Łazach.

Termin: 2.07-14.07.2018r. Koszt: 1500 zł

W ramach odpłatności: 3 posilki dziennie + podwieczorek, zakwaterowanie, ubezpieczenie, atrakcyjny program pobytu m.in:

smiley wycieczka całodniowa do Kołobrzegu-Zieleniewa (zajęcia w wiosce indiańskiej),

smiley całodniowa wycieczka do Mielna (park linowy i Oceanarium),

smiley całodniowa wycieczka do Kołobrzegu (latarnia, molo, Muzeum Oręża),

smiley rejs statkiem,

smiley wiele wycieczek pieszych, zajęcia z fabułą.

Na naszych koloniach dzieci się nie nudzą. Coroczne kontrole wysoko oceniały ich organizację. Kierownikiem kolonii od lat jest nauczyciel z dużym doświadczeniem w organizacji wypoczynku p.Marta Walczak.

Wychowawcy na kolonii to: Agnieszka Zwolińska (pedagog specjalny w kl.3b), Aleksandra Wajda (nauczyciel wf, instruktor fitnesu i tańca).

Karty można odbierać codziennie w sekretariacie szkoły.

LAUREACI KONKURSÓW KURATORYJNYCH!

LAUREACI

KONKURSÓW KURATORYJNYCH!

LAUREATKĄ  WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2017/18 została:

• KAJA OLSZAŃSKA kl. 7A - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego,

FINALIŚCI:

• NATALIA KOZIC kl. 7D - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego;
  • FILIP SKWAREK kl. 7B - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki.

Uczniów przygotowywali nauczyciele: mgr Magdalena Piotrowska, mgr Beata Urbacz, mgr Aleksandra Lesiecka.

Uczniom i nauczycielom gratulujemy!

Czwartek 21.06.2018

Witamy na stronie "Trójki"!

• 20.06.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Apel Bezpieczne wakacje kl.1-3.

•  Dziękujemy za Wasze zaangażowanie się w pomoc naszej uczennicy Wiktorii Zawisza która walczy z rakiem. Jako kontynuację naszej pomocy proponujemy coś, czego jeszcze nie było w historii naszego miasta. Sposób jest dość nietypowy, a mianowicie, polega na wrzucaniu znanych ludzi z Mikołowa do beczki z wodą. Możecie zobaczyć jak to wygląda klikając w link powyżej. Pierwsze rzuty zostaną oddane przez zwycięzców aukcji na allegro.pl. Jeśli chcecie pomóc Wiktorii i jej rodzinie, zapraszamy do zapoznania się z listą osób, które zasiądą na ławeczce na www.allegro.pl wyszukując hasło: RZUCAMY DLA WIKTORII. Jedną z osób, którą będzie można zrzucić do wody jest burmistrz Mikołowa Stanisław Piechula.
     Podczas imprezy będzie można również wykupić rzuty na swoich znajomych, o ile zgodzą się usiąść na ławeczce Rzucamy dla Wiktorii - Obrazek 1

• 14.06.2018

Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 1 Uroczysta akademia i zakończenie roku szkolnego - 22 czerwca 2018r.
          klasy 4-7     godz. 8.30
          klasy 1-3     godz. 11.00

• 15.06.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Gala "Przyjazna Szkoła" w Katowicach .

SP 3 Mikołów w gronie laureatów konkursu „Przyjazna szkoła”!

Z radością informujemy, że nasza szkoła znalazła się w gronie laureatów i uzyskała tytuł „Przyjazna szkoła” w konkursie zorganizowanym dla szkół województwa śląskiego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach w ramach Kampanii „Razem raźniej”.

Gala "Przyjazna Szkoła" w Katowicach  - Obrazek 1

Podczas uroczystej gali, 14 czerwca 2018 r. w Katowicach, nasza szkoła otrzymała certyfikat i zaszczytny tytuł PRZYJAZNEJ SZKOŁY z rąk Kuratora Oświaty mgr Dariusza Domańskiego. Od marca do czerwca zrealizowaliśmy wszystkie zadania wskazane w regulaminie konkursu. Relacje z ich realizacji sukcesywnie przesyłaliśmy do Kuratorium Oświaty. W ramach projektu „Razem raźniej” przeprowadziliśmy: zajęcia w klasach integracyjnych „Twój autoportret”, konkurs plastyczny „Kartka urodzinowa dla kolegi”, szkolny ”Dzień Przyjaciela”, apel „Prawa i obowiązki ucznia” oraz opisaliśmy w szczegółowym sprawozdaniu „Codzienną pomoc koleżeńską w naszej społeczności” - w SP3.

• 15.06.2018

Dziękujemy! - Obrazek 1 NA FESTYNIE ZEBRALIŚMY 13143 zł. DZIĘKUJEMY! Dziękujemy! - Obrazek 2

• 26.03.2018

Karta ŚKUP - Obrazek 1Szanowni Państwo!

Już do odbioru w sekretariacie szkoły tokeny, które uprawniają do bezpłatnego internetowego załatwienia karty ŚKUP dla dzieci. W związku z tym, że potrzebny jest Państwa podpis przy odbiorze tokenów, prosimy o odbiór osobisty. Tokeny są ważne do 20.06.2018r.

Proszę pamiętać, że przed przystąpieniem do zamawiania karty należy przygotować aktualne zdjęcie dziecka, dla którego będzie zamawiana karta. Szczegółowy sposób zamawiania karty na Portalu ŚKUP znajdą Państwo w załączniku.