Nawigacja

Lista nauczycieli

 
 
Bożena Babczyńska-Olszewska - język angielski
 
 
Celina Badziura - matematyka
 
 
Barbara Banasik - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3a
 
 
Hanna Basta - psycholog
 
 
Beata Biela - świetlica
 
 
Elżbieta Bijak - logopeda
 
 
Aleksandra Blacha - matematyka
 
 
Małgorzata Błasiak - język angielski
 
 
Barbara Bojdoł - język angielski
 
 
Grażyna Bondel - religia
 
 
Anna Bonk - wychowanie fizyczne
Foto Małgorzata Brzęk - język polski Wychowawca: 6e
 
 
Ilona Czardybon - doradca zawodowy
Foto Bożena Damek - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 2c
 
 
Donata Dłubis - wychowanie do życia w rodzinie
 
 
Magdalena Drabarek - rewalidacja, matematyka
 
 
Beata Durska - plastyka Wychowawca: 6c
Foto Renata Faron - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 2a
 
 
Joanna Ferdyn - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1a
 
 
Bogusława Frączek - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3c
Foto Iwona Gniza - pedagog wspomagający
 
 
Magdalena Grabowska - muzyka
Foto Robert Gracka - historia Wychowawca: 5c
Foto Joanna Grochowska-Pietryja - informatyka, doradztwo zawodowe
Foto Gabriela Hamm - biologia Wychowawca: 8d
 
 
Beata Iskrzycka - informatyka Wychowawca: 5a
Foto Elżbieta Jeleń - pedagog wspomagający
 
 
Barbara Juskowiak - plastyka
Foto Ewelina Kaczmarek - język angielski Wychowawca: 4b
 
 
Anna Kaniewska - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1b
 
 
Cezary Karbowski - wychowanie fizyczne
Foto Magdalena Kawecka - język angielski
 
 
Regina Kierzkowska - religia
 
 
Ewa Klenart - pedagog wspomagający
 
 
Katarzyna Kluj - rewalidacja
 
 
Krzysztof Konc - rewalidacja
 
 
Sylwia Kosińska - świetlica
Foto Zuzanna Kubacz - pedagog wspomagający
Foto Ewelina Kukla - kierownik świetlicy
 
 
Monika Kulig - geografia Wychowawca: 5d
 
 
Natalia Kura - edukacja wczesnoszkolna
 
 
Aleksandra Lesiecka - matematyka Wychowawca: 6a
 
 
Danuta Leszczyńska - biblioteka
Foto Joanna Machnio - pedagog wspomagający Wychowawca: 4c
Foto Joanna Maciejewska - psycholog
 
 
Anna Majcher - język angielski
 
 
Ewa Mansfeld - pedagog
 
 
Dorota Mańka - pedagog wspomagający
 
 
Jolanta Meyer - świetlica
 
 
Urszula Michna - pedagog wspomagający Wychowawca: 5b
 
 
Teresa Moskal - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3b
 
 
Izabela Niczyporuk - wychowanie do życia w rodzinie
 
 
Justyna Nieradzik - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 2b
 
 
Krystyna Nierząd - świetlica
Foto Mirella Nikolussi-Malicka - pedagog wspomagający
 
 
Małgorzata Nowak - język angielski
 
 
Małgorzata Olesińska - technika, plastyka Wychowawca: 5e
Foto Joanna Palenta - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1c
 
 
Aleksandra Paszczela - biblioteka
 
 
Karolina Pijar - pedagog wspomagający
Foto Magdalena Piotrowska - język polski Wychowawca: 8a
 
 
Lucyna Płonka - język niemiecki Wychowawca: 7b
 
 
Katarzyna Polczyk - chemia Wychowawca: 8b
 
 
Katarzyna Politaj - biblioteka
Foto Izabela Poloczek - język angielski Wychowawca: 7d
 
 
Marek Prasoł - rewalidacja
 
 
Monika Prysak - pedagog wspomagający
 
 
Małgorzata Pudelska-Matysek - matematyka
 
 
Barbara Rak - język angielski
Foto Sara Rękawek - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1d
 
 
Katarzyna Rożek - fizyka Wychowawca: 4e
 
 
Marzena Satoła - pedagog wspomagający
 
 
Vianea Siostra - religia
 
 
Danuta Skrobol - pedagog wspomagający
 
 
Ewa Skulik - religia
 
 
Danuta Sornek - informatyka
 
 
Sabrina Spyra - Marciniak - język angielski Wychowawca: 4f
Foto Agnieszka Spyra - pedagog wspomagający
 
 
Aleksandra Stępień - język polski Wychowawca: 6b
 
 
Katarzyna Syryjczyk - Słomska - wychowanie fizyczne
Foto Marta Syryjczyk - wychowanie fizyczne Wychowawca: 5f
 
 
Monika Szekiel-Mnich - pedagog wspomagający
Foto Joanna Szombara - historia Wychowawca: 6g
 
 
Agnieszka Szymańska - język polski Wychowawca: 7c
 
 
Mariola Tetla - matematyka Wychowawca: 6f
 
 
Zuzanna Truchlewska - język polski Wychowawca: 4a
Foto Beata Urbacz - język polski
 
 
Aleksandra Wajda - wychowanie fizyczne
 
 
Piotr Wajda - wychowanie fizyczne
 
 
Marta Walczak - pedagog wspomagający
 
 
Magdalena Wieczorek-Kusiak - pedagog wspomagający Wychowawca: 4d
 
 
Zofia Wierzbińska - geografia Wychowawca: 8c
 
 
Wioletta Wojnarowicz - historia, wdż
Foto Leszek Woliński - matematyka Wychowawca: 6d
 
 
Krzysztof Wostal - rewalidacja
Foto Felicja Wróblewska - język polski Wychowawca: 7a
 
 
Elżbieta Wuwer-Adamczyk - logopeda, pedagog
Foto Agnieszka Zwolińska - pedagog wspomagający
 
 
Sabina Żmija - świetlica

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków
    ul. ks. bpa Wł. Bandurskiego 1
    43-190 Mikołów
  • 782 977 951

    32 226-22-06

    sekretariat wew.12
    świetlica wew.18
    pedagog wew.25
    psycholog wew.23
    logopeda wew.24
    biblioteka wew.20
    portiernia wew.17
    pielęgniarka wew.16

Galeria zdjęć