Aktualne wydarzenia

Propozycja na tydzień kodowania #codeweek

Przejdź tutaj.

Lekcja otwarta.

W piątek 2 października panie Katarzyna Polczyk i Monika Prysak przeprowadziły lekcję otwartą z chemii w klasie 7a, dla zainteresowanych nauczycieli oraz przedstawicieli z ramienia Urzędu Miasta Mikołów.

Do przeprowadzenia zajęć zostały wykorzystane metody poznane podczas kursów Erasmus+: E – Tools, Songs, Music & Their Learning Potential, Using Visual Aids, The Power of Video poznane na kursie The Playground Classroom – Methodology at Primary Level oraz CLIL (Content and Language Integrated Learning) – wprowadzenie elementów języka angielskiego na lekcji chemii. Zastosowane metody miały na celu pokazać uczniom integralność języka angielskiego z każdą dziedziną nauki.

Rękodzielnia- dzieci odkrywają tradycje.

Nasza  szkoła  jest  partnerem w projekcie realizowanym przez Miejski Dom Kultury pt.”Rękodzielnia- dzieci  odkrywają  tradycje”. Projekt jest finansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Przewodniczkami po tradycjach są członkinie zespołu „ Mikołowianki”

W projekcie  biorą udział  z naszej szkoły  uczniowie klas integracyjnych 1-6.

Link do projektu

1 września - rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

Żegnajcie wakacje! Witaj szkoło!

świetlica 570485384