Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne

Rozwijanie zainteresowań i zdolności

                       ROK SZKOLNY 2017/2018

 

 

KÓŁKO TANECZNO - MUZYCZNE

 

 

S. VIANNEYA

 

12.55-13.40

PONIEDZIAŁEK

 

SALA 52

 

KÓŁKO PLASTYCZNE

DLA KLAS 4

 

 

BEATA DURSKA

 

8.00 – 8.45

PONIEDZIAŁEK

 

SALA 33

 

KÓŁKO KOMPUTEROWE

DLA KLAS 4 - 5

 

 

JOANNA GROCHOWSKA-PIETRYJA

 

14.40-15.30

PONIEDZIAŁEK

 

SALA 42

 

KÓŁKO PRZYRODNICZO – EKOLOGICZNE „KAMELEON”

 

 

GABRIELA HAMM

 

14.45-16.20

PONIEDZIAŁEK

 

SALA 37

 

„CALM FROG” BAJKOTERAPIA W JĘZYKU ANGIELSKIM I POLSKIM

 

 

EWELINA KACZMAREK

 

9.50 – 10.35

PONIEDZIAŁEK

 

SALA ZABAW

 

KÓŁKO PLASTYCZNE

 

 

REGINA KIERZKOWSKA

 

 

12.55-14.40

PONIEDZIAŁEK

 

SALA 41A

 

KÓŁKO „PRZYRODA NA WESOŁO” DLA KLAS 5

 

 

MONIKA KULIG

 

13.55-14.40

PONIEDZIAŁEK

 

SALA 14

 

KÓŁKO „SÓWKI MĄDRE GŁÓWKI” DLA KLAS 3

 

 

DOROTA MAŃKA

URSZULA MICHNA

 

 

11.50-12.35

PONIEDZIAŁEK

 

SALA 44

 

KÓŁKO CHEMICZNE

 

 

 

KATARZYNA POLCZYK

 

14.45-15.30

PONIEDZIAŁEK

 

SALA 39

Co dwa tygodnie

 

KÓŁKO REGIONALNE

DLA KLAS 4 -7

 

 

JOANNA SZOMBARA

 

8.00 – 8.45

PONIEDZIAŁEK

 

IZBA REGIONALNA

 

KÓŁKO MATEMATYCZNE

DLA KLAS 5

 

 

MARIOLA TETLA

 

13.55-14.40

PONIEDZIAŁEK

 

SALA 32

 

KÓŁKO MATEMATYCZNE

DLA KLAS 6

 

 

MARIOLA TETLA

 

14.45-15.30

PONIEDZIAŁEK

 

SALA 32

 

KÓŁKO GEOGRAFICZNE

 

 

ZOFIA WIERZBIŃSKA

 

 

15.30 – 16.20

PONIEDZIAŁEK

 

SALA 36

 

KÓŁKO PODRÓŻNICZE „PALCEM PO MAPIE”

DLA KLAS 3

 

 

JOANNA MACHNIO 

JOANNA PALENTA

 

 

9.50 – 10.35

PONIEDZIAŁEK

 

SALA 53

 

KÓŁKO MATEMATYCZNE

DLA KLAS 4

 

 

CELINA BADZIURA

 

8.55 – 9.40

WTOREK

 

SALA 13

 

KÓŁKO MUZYCZNE – PIOSENKI RELIGIJNE

 

 

MAŁGORZATA BARCZYK

 

11.50-12.35

WTOREK

 

SALA 44

 

KÓŁKO MISYJNE

 

 

S. VIANNEYA

 

13.55-14.40

WTOREK

 

SALA 43

 

KÓŁKO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DLA KLAS 6

 

 

BARBARA BOJDOŁ

 

14.45-15.30

WTOREK

 

SALA 16

 

KÓŁKO POLONISTYCZNE

DLA KLAS 4 - 6

 

 

MAŁGORZATA BRZĘK

 

8.00 – 8.45

WTOREK

 

SALA 32

 

 

KÓŁKO CZYTELNICZO - TEATRALNE

 

 

MAŁGORZATA BRZĘK

 

14.45 - 15.30

WTOREK

 

SALA 30

 

 

KÓŁKO GIER PLANSZOWYCH

 

 

MAGDALENA

DRABAREK

 

12.55 – 13.40

WTOREK

 

SALA 48

ZAPLECZE

 

 

KÓŁKO KOMPUTEROWE DLA KLAS 6

 

 

BEATA ISKRZYCKA

 

13.55 – 14.40

WTOREK

 

SALA 41

 

 

KÓŁKO TEATRALNE

DLA KLAS I - III

 

EWA KLENART

JUSTYNA NIERADZIK

 

 

12.40 – 13.40

WTOREK

 

SALA 47

 

 

KÓŁKO CZYTELNICCZE

 

 

ZUZANNA KUBACZ

 

 

14.45 – 15.30

 

15.35 – 16.20

WTOREK

 

 

SALA 19 ZAPLECZE

 

SALA 21

 

KÓŁKO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DLA KLAS 3

 

 

ANNA MAJCHER

 

10.45 – 11.30

WTOREK

 

SALA 41A

 

 

KÓŁKO GIER I ZABAW  

DLA  KLAS 3

 

 

KAROLINA MELCHER

 

12.55 – 13.40

WTOREK

 

SALA 51

 

 

KÓŁKO ROBÓTEK RĘCZNYCH DLA KLAS 4 - 7

 

 

MŁGORZATA OLESIŃSKA

 

13.55 – 14.40

WTOREK

 

SALA 33

 

 

KÓŁKO FIZYCZNE

DLA  KLAS 4 - 7

 

 

KATARZYNA ROŻEK

 

15.40 – 16.25

WTOREK

 

SALA 38

 

 

KÓŁKO „GRAJ Z NAMI”

GRY PLANSZOWE

 DLA  KLAS 4 - 7

 

 

EWA SKULIK

 

14.45 – 15.30

WTOREK

 

SALA 19

 

 

ZESPÓL „KARLIK”

 

 

JOANNA SZOMBARA

 

 

8.00 – 8.45

WTOREK

 

IZBA REGIONALNA

 

KÓŁKO CZYTELNICZO - TEATRALNE

 

 

ALEKSANDRA STĘPIEŃ

 

14.45 – 15.30

WTOREK

 

SALA 30

 

KÓŁKO MATEMATYCZNE  

KLAS 3

 

 

LESZEK WOLIŃSKI

 

8.55 – 9.40

WTOREK

 

SALA 13

 

KÓŁKO PLASTYCZNE

 

 

REGINA KIERZKOWSKA

 

 

12.45 – 13.40

WTOREK

 

SALA 43

 

KÓŁKO LITERACKO - RECYTATORSKIE

 

 

BOŻENA BABCZYŃSKA-OLSZEWSKA

KAROLINA OLEJNIK

 

 

12.55 – 13.40

ŚRODA

 

SALA 43

 

ZESPÓL „KLEKS”

 

 

BARBARA BANASIK

 

 

16.20 – 17.50

ŚRODA

 

SALA 48

 

BAJKOTERAPIA

 DLA KLAS I-III

 

 

BOŻENA DAMEK

 

11.35 – 12.35

ŚRODA

 

CZYTELNIA

 

KÓLKO JĘZYKA MIGOWEGO

 

 

MAGDALENA DRABAREK

 

14.45 – 15.30

ŚRODA

 

SALA 15

 

ZESPÓŁ WOKALNY „WIOLINKI”

 

 

MAGDALENA GRABOWSKA

 

14.45 – 16.20

ŚRODA

 

SALA 23

 

KÓŁKO PLASTYCZNE „COŚ Z NICZEGO” DLA KLAS 3

 

 

ANNA KANIEWSKA

MONIKA PRYSAK

AGNIESZKA ZWOLIŃSKA

 

10.45 – 11.30

ŚRODA

 

SALA 44

 

KÓŁKO Z JĘZYKA  ANGIELSKIEGO DLA KLAS 3

 

 

SABRINA SPYRA-MARCINIAK

 

8.55 – 9.40

ŚRODA

 

SALA 16

 

 

KÓŁKO ROZSZERZAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI Z  J. ANG.

DLA KLAS 4

 

 

SABRINA SPYRA-MARCINIAK

 

13.55 – 14.40

ŚRODA

 

CZYTELNIA

 

 

KÓŁKO PRZYRODNICZE

„MALI ODKRYWCY”

DLA KLAS 4 – 7

 

 

MONIKA SZEKIEL-MNICH

 

14.45 – 15.30

ŚRODA

 

SALA 36

 

KÓŁKO POLONISTYCZNE

DLA KLAS 4

 

 

BEATA URBACZ

 

13.55 – 14.40

ŚRODA

 

SALA 21

 

KÓŁKO PLASTYCZNE

DLA KLAS 5

 

 

BEATA DURSKA

 

13.55 – 14.40

CZWARTEK

 

SALA 20

 

KÓŁKO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLAS 7

 

 

BARBARA BOJDOŁ

 

14.45 – 15.30

CZWARTEK

 

SALA 35

 

PRZYRODA NA WESOŁO

DLA KLAS 5

 

 

MONIKA KULIG

 

14.45 – 15.30

CZWARTEK

 

SALA 32

 

GRUPA TANECZNA

 

 

ALEKSANDRA WAJDA

MARTA WALCZAK

 

 

8.55 - 9.40

CZWARTEK

 

SALA ZABAW

 

MAŁA PANDA

DLA KLAS 5

 

 

FELICJA WRÓBLEWSKA

 

13.55 – 14.40

CZWARTEK

 

SALA 41A

 

 

KÓŁKO TEATRALNE

DLA KLAS 4 - 7

 

 

FELICJA WRÓBLEWSKA

 

14.45 – 15.30

CZWARTEK

 

SALA 19

 

 

KÓŁKO TANECZNO – RUCHOWE

„TANECZNY SZAŁ!”

 

 

SARA RĘKAWEK

 

9.50 – 10.35

CZWARTEK

 

SALA ZABAW

 

 

KÓŁKO PLASTYCZNE

DLA KLAS 2 - 3

 

 

TERESA MOSKAL

 

12.55 – 13.40

CZWARTEK

 

SALA 49

 

 

KÓŁKO KOMPUTEROWE

DLA KLAS 2 - 3

 

 

ALINA CZARNOTA

 

9.30 – 11.00

PIĄTEK

 

CZYTELNIA

 

AIKIDO

DLA KLAS 4 - 5

 

ROBERT GRACKA

 

 

13.55 – 15.30

PIĄTEK

 

SALA LUSTRZANA

 

KÓŁKO PLASTYCZNE DLA

KLAS 3

 

 

URSZULA MICHNA

 

10.45 – 11.30

PIĄTEK

 

SALA 45

 

KÓŁKO POLONISTYCZNE

DLA KLAS 4 - 7

 

 

MAGDALENA PIOTROWSKA

 

12.55 – 13.40

PIĄTEK

 

SALA 13

 

KÓŁKO DZIENNIKARSKIE

DLA KLAS 4 - 7

 

 

ALEKSANDRA STĘPIEŃ

 

13.55 – 15.30

PIĄTEK

 

SALA 41

 

KÓŁKO JĘZYKA NIEMIECKIEGO

DLA KLAS 4 - 5

 

 

LUCYNA PŁONKA

 

14.45 – 15.30

PIĄTEK

 

SALA 16

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków
    ul. ks. bpa Wł. Bandurskiego 1
    43-190 Mikołów
  • 782 977 951

    32 226-22-06

    sekretariat wew.12
    świetlica wew.18
    pedagog wew.25
    psycholog wew.23
    logopeda wew.24
    biblioteka wew.20
    portiernia wew.17
    pielęgniarka wew.16

Galeria zdjęć