Nawigacja

Historia klas integracyjnych Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ja to umiem, ja to wiem Integracja w pigułce

Integracja

Historia klas integracyjnych

 

Klasy integracyjne w „Trójce”

 

          Pierwsza klasa integracyjna powstała we wrześniu 1994 roku na poziomie klasy III na zasadzie innowacji pedagogicznej. Trwała do ukończenia przez dzieci klasy VIII w 2000r. Wychowawcą w klasie III była pani Beata Mazur, pedagogiem wspomagającym – pani Halina Koźbiał. W klasie IV pedagogiem wspomagającym i równocześnie wychowawcą była p. Beata Mazur. W klasach V- VIII wychowawstwo pełniła p. Aleksandra Blacha, funkcję pedagoga wspomagającego – p. Katarzyna Hain.

 

          Od 1 IX 2002r nasza placówka zaczęła nosić nazwę Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi.

 

         Szkołę ukończyli uczniowie już wielu oddziałów, szczegóły przedstawia tabela.

 

Lp.

Symbol klasy

Poziom

Rocznik uczniów

Lata nauki

Kl.  I - III

Kl.   IV - VI

IV - VIII od 1 IX 2017

Wychowawca

Pedagog specjalny

 

Wychowawca

 

Pedagog specjalny

1.

 

D

Od klasy 3 do 8

Innowacja pedagogiczna od 1 IX 1994

1985

1992 - 2000

Bożena Damek kl.1-2

Beata Mazur kl.3

x

Halina Koźbiał kl.3

Beata Mazur kl.4

Aleksandra Blacha kl.5-8

Beata Mazur kl. 4

Katarzyna Hain kl.5-8

2.

D

1-6

Innowacja pedagogiczna od 1 IX 1997

1990

1997 - 2003

Krystyna Nierząd kl.1-2

Renata Jaszczyk kl.3

Beata Mazur

I semestr kl.1

Mirella Nikolussi – Malicka od II sem. kl.1

Renata Wojtaszewska

Mirella Nikolussi - Malicka

3.

C

1-6

1992

1999 - 2005

 Jolanta Stachnik

Beata Mazur

Beata Mazur

Beata Mazur

4.

A

Od klasy 5 do 6

1993

2000 - 2006

Barbara Dejas

x

Barbara Woźniak

Karolina Pijar

5.

A

1-6

1995

2002 - 2008

Ilona Rerich

Joanna Palenta 1-2

Danuta Skrobol kl.3

Danuta Skrobol kl.4-5

Magdalena Piotrowska kl.6

Danuta Skrobol

Dorota Pilewska kl.6 II semestr

6.

A

1-6

1996

2003 – 2009

Renata Jaszczyk

Mirella Nikolussi - Malicka

Mirella Nikolussi - Malicka

Mirella Nikolussi - Malicka

7.

B

1-6

1996

2003 - 2009

Barbara Banasik

Beata Biela

Beata Biela

Beata Biela

8.

A

1-6

1997

2004 - 2010

Bożena Damek kl.1-2

Krystyna Nierząd kl.3

Krystyna Nierząd kl. 1-2

Roksana Sosna kl.3

Gabriela Hamm

Roksana Sosna

9.

F

Od klasy 4 do 6

1997

2004 -2010

Teresa Moskal

x

Mariola Tetla

Mariola Żydek

10.

A

1-6

1998

2005 - 2011

Aleksandra Bortel - Kądziela

Katarzyna Stachoń

Katarzyna Stachoń

Katarzyna Stachoń

11.

A

1-6

1999

2006 - 2012

Bogusława Frączek

Marta Walczak

Marta Walczak

Marta Walczak

12.

B

1-6

1999

2006 - 2012

Danuta Karbowska kl.1

Joanna Palenta kl.1-3

Magdalena Wieczorek kl.1-2

Beata Durska kl. 3

Małgorzata Brzęk

Beata Durska kl. 4

Magdalena Wieczorek - Kusiak

13.

A

1-6

2000

2007 - 2013

Natalia Kura

Karolina Pijar

Karolina Pijar

Karolina Pijar

14.

B

1-6

2000

2007 - 2013

Teresa Moskal

Iwona Gniza

Aleksandra Stępień

Iwona Gniza 4-5

Agnieszka Starzyczny kl.6

15.

A

Od klasy 1 do 3

2001

2008 - 2014

Urszula Michna

Danuta Skrobol

Beata Urbacz

x

16.

B

1-6

2001

2008 - 2014

Justyna Zawada

Monika Prysak

Magdalena Piotrowska

Monika Prysak

17.

A

1-6

2002

2009 - 2015

Joanna Ferdyn

Aleksandra Kwapulińska

Zofia Wierzbińska

Aleksandra Kwapulińska

18.

B

1-6

2002

2009 - 2015

Joanna Palenta

Elżbieta Jeleń

Izabela Poloczek

Elżbieta Jeleń

19.

A

1-6

2003

2010 - 2016

Renata Faron

Mirella Nikolussi - Malicka

Mirella Nikolussi - Malicka

Mirella Nikolussi - Malicka

20.

B

1-6

2003

2010 - 2016

Betina Palewicz

Beata Durska

Beata Durska

Beata Durska

21.

A

1-6-8

2004

2011 - 2019

Justyna Nieradzik

Anna Tomaszewska

Magdalena Piotrowska

Anna Tomaszewska 4-6

Monika Szekiel-Mnich 7-8

22.

A

1-6-8

2005

2012 - 2020

Magdalena Wieczorek - Kusiak

Marta Walczak kl.1-2

Agnieszka Zwolińska kl. 3

Felicja Wróblewska Marta Walczak

23.

A

1-6-8

2006

2013 - 2021

Barbara Banasik

Karolina Pijar

Aleksandra Lesiecka Karolina Pijar

24.

B

1-6-8

2006

2013 - 2021

Teresa Moskal

Iwona Gniza

Aleksandra Stępień Iwona Gniza

25.

C

1-6-8

2006

2013 - 2021

Bogusława Frączek

Zuzanna Kubacz

Beata Durska Zuzanna Kubacz

26.

A

1-6-8

2007

2014 - 2022

Katarzyna Stachoń

Monika Prysak

Beata Iskrzycka Monika Prysak

27.

B

1-6-8

2007

2014 - 2022

Urszula Michna

Aneta Jarczyk

Joanna Grochowska-Pietryja Urszula Michna

28.

A

1-6-8

2008/9

2015 - 2023

Joanna Ferdyn

Aleksandra Kwapulińska 1-2

Karolina Melcher kl.3

 

 

29.

B

1-6-8

2008/9

2015 - 2023

Anna Kaniewska

Agnieszka Zwolińska

   

30.

C

1-6-8

2008/9

2015 - 2023

Joanna Palenta

Joanna Machnio

   

31.

D

1-6-8

2008/9

2015 - 2023

Magdalena Wieczorek - Kusiak

Marzena Satoła kl.1-2

Dorota Mańka kl.3

   
32. A 1-6-8 2009 2016 - 2024 Barbara Banasik Danuta Skrobol    
33. A 1-8 2010 2017 - 2025 Renata Faron Mirella Nikolussi - Malicka    
34. B 1-8 2010 2017 - 2025 Justyna Nieradzik Ewa Klenart    

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków
    ul. ks. bpa Wł. Bandurskiego 1
    43-190 Mikołów
  • 782 977 951

    32 226-22-06

    sekretariat wew.12
    świetlica wew.18
    pedagog wew.25
    psycholog wew.23
    logopeda wew.24
    biblioteka wew.20
    portiernia wew.17
    pielęgniarka wew.16

Galeria zdjęć