Cała Polska Czyta Dzieciom, czyli „Czytanie w Trójce jest fajne!”

2020/21, kl. 4-8

MODUŁ REDAGOWANY NA PODSTAWIE TEKSTÓW I ZDJĘĆ  PANI ZUZANNY KUBACZ

Zapraszamy do udziału w Drugim Konkursie Czytelniczym. Zadanie na najbliższe czas brzmi:

JAKA KSIĄŻKA WEDŁUG CIEBIE POWINNA BYĆ LEKTURĄ SZKOLNĄ? Krótko to uzasadnij

Swoją odpowiedź prześlij na Librusie do p.Zuzanny Kubacz. Czekaj na ogłoszenie wyników ( 2, 6 i 12 osoba wygrywa pakiet drobnych upominków).
Wszyscy uczestnicy otrzymają po 1 pkt. dodatnim z zachowania.
Zapraszamy do zabawy :)

Zwycięzcami I konkursu czytelniczego okazali się: Kaja Wyciszkiewicz 4c, Nel Flasza 4c oraz Tymek Mgłosik 6b
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych odsłonach konkursu :)

Zapraszam do udziału w Pierwszym Konkursie Czytelniczym. Zadanie na ten miesiąc brzmi:

PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ PRZECZYTANĄ W CZASIE WAKACJI DLA PRZYJEMNOŚCI. PODAJ JEJ TYTUŁ I AUTORA. NAPISZ JEDNOZDANIOWĄ POLECANKĘ.

Swoją odpowiedź prześlij na Librusie do p.Zuzanny Kubacz. Czekaj na ogłoszenie wyników (wygrywa 3, 10 i 13 osoba).
Wszyscy uczestnicy otrzymają po 1 pkt. dodatnim z zachowania.
Zapraszam do zabawy :)

______________________________________________________________________________________________________

Jak zwykle na początku każdego nowego roku szkolnego, planujemy, jak dobrze spędzić czytelniczo czas. Zastanawiamy się, co będziemy czytać dla przyjemności, w jakich wydarzeniach literackich uda nam się wziąć udział. W tym roku szkolnym 2020/2021 podejdziemy do tematu trochę inaczej, bowiem działalność propagującą czytelnictwo w naszej szkole przenosimy do sieci.

Informacje o wszelkich akcjach czytelniczych, konkursach bądź wirtualnych wydarzeniach będą umieszczane na bieżąco na tej podstronie w zakładce Cała Polska Czyta Dzieciom. Zachęcamy do włączenia się w nasze działania i czynny udział w zaproponowanych literackich aktywnościach.

świetlica 570485384