Nawigacja

Sukcesy w konkursach

 

SUKCESY  W  KONKURSACH 

ROK  SZKOLNY  2019/20

 

 

 

 JĘZYK POLSKI

 

 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Zajęte miejsce

Nazwa konkursu

Organizator

Opiekun

ELIZA HADZIK

7d

I MIEJSCE

Powiatowy Konkurs Czytelniczy OPOWIEŚCI
Z NARNII

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków  
w Mikołowie i Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie

ALEKSANDRA STĘPIEŃ

HANNA PIECHULA

7a

WYRÓŻNIENIE

XXI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Promuj Śląsk

Chorzowskie Centrum Kultury, Lekki Teatr Przenośny
w Chorzowie

MAGDALENA PIOTROWSKA

PAWEŁ SOBCZAK

7a

I MIEJSCE

Powiatowy

Konkurs

Czytelniczy  Opowieści z Narnii.

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Mikołowie, Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie

MAGDALENA PIOTROWSKA

PAWEŁ SOBCZAK

7a

I MIEJSCE

Olimpiady Czytelniczej Książkowa Siódemka

Miejska Biblioteka Publiczna

MAGDALENA PIOTROWSKA

KAROLINA KULPA

8d

I MIEJSCE

Olimpiady Czytelniczej Książkowa Siódemka

Miejska Biblioteka Publiczna

FELICJA WRÓBLEWSKA

 

 

 

 

 

 

 

 

MATEMATYKA

 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Zajęte miejsce

Nazwa konkursu

Organizator

Opiekun

Karolina Kulpa

8d

wyróżnienie listem gratulacyjnym 

XXXVII OGÓLNOPOLSKI SEJMIK MATEMATYKÓW


 


Aleksandra Lesiecka

Karolina Kulpa

8d

IX miejsce wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI  „PINGWIN”

 

Aleksandra Lesiecka

Aleksandra Stasiak

8b

tytuł finalisty 

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI

Kuratorium Oświaty w Katowicach

Magdalena Drabarek

Karolina Kulpa

8d

I miejsce (8 klasa) 

Wojewódzki Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych „NUDNA MATEMATYKA”

 

Aleksandra Lesiecka

Filip Pietrzyk

7b

III miejsce  (7 klasa) 

Wojewódzki Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych „NUDNA MATEMATYKA”

 

Bartosz Tłok

Aleksander Masztalski

4b

I miejsce ( 4 klasa) 

Wojewódzki Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych „NUDNA MATEMATYKA”

 

Leszek Woliński

Paweł Lisztwan

6a

4 miejsce- - poziom klas 6

 

Wojewódzki Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych „NUDNA MATEMATYKA”

 

Leszek Woliński

Łukasz Kamiński

7c

4 miejsce - poziom klas 6

 

Wojewódzki Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych „NUDNA MATEMATYKA”

 

Leszek Woliński

Aleksandra Stasiak

8b

I miejsce

Powiatowy Konkurs z matematyki dla Ósmoklasistów

I LO Mikołów

Drabarek M.

Krzyżowska Monika

8b

II miejsce

Powiatowy Konkurs z matematyki dla Ósmoklasistów

I LO Mikołów

Drabarek M.

Krzyżowska Monika

8b

I miejsce

XII Powiatowy Konkurs Matematyczny dla szkółó podstawowych

II LO Mikołów

Drabarek M.

Kulpa Karolina

8d

II miejsce

XII Powiatowy Konkurs Matematyczny dla szkół podstawowych

II LO Mikołów

Lesiecka A.

Masztalski Aleksander

4b

laureat

V Powiatowy Konkurs Matematyczny

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych oraz Szkoła Podstawowa nr 8 im. B. Chrobrego w Orzeszu - Mościskach

Woliński L.

Kuna Konrad

6a

laureat

V Powiatowy Konkurs Matematyczny

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych oraz Szkoła Podstawowa nr 8 im. B. Chrobrego w Orzeszu - Mościskach

Woliński L.

Kamiński Łukasz

7c

laureat

V Powiatowy Konkurs Matematyczny

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych oraz Szkoła Podstawowa nr 8 im. B. Chrobrego w Orzeszu - Mościskach

Woliński L./Blacha A.

Stasiak Aleksandra

8b

laureat

V Powiatowy Konkurs Matematyczny

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych oraz Szkoła Podstawowa nr 8 im. B. Chrobrego w Orzeszu - Mościskach

Drabarek M.

Szołtysek Hanna

2C

Nagroda pierwszego stopnia i bardzo dobry wynik- poziom ŻACZEK

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Palenta J.

Kosiński Kamil

2d

Nagroda pierwszego stopnia i bardzo dobry wynik- poziom ŻACZEK

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Rękawek S.

Śleziona Kamil

2d

Nagroda pierwszego stopnia i bardzo dobry wynik- poziom ŻACZEK

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Rękawek S.

Masztalski Aleksander

4b

Wyróżnienie- poziom MALUCH

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Woliński L.

Jan Gnizda

5e

Wyróżnienie- poziom BENIAMIN

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Rożek K.

Lena Ferdyn

5e

Wyróżnienie- poziom BENIAMIN

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Rożek K.

Szczot Mikołaj

6d

Wyróżnienie- poziom BENIAMIN

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Lesiecka A.

Lisztwan Paweł

6a

Wyróżnienie- poziom BENIAMIN

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Woliński L.

Kuna Konrad

6a

Wyróżnienie- poziom BENIAMIN

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Woliński L.

Żogała Weronika

6b

Wyróżnienie- poziom BENIAMIN

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Lesiecka A.

Kucz Konstancja

6b

Wyróżnienie- poziom BENIAMIN

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Lesiecka A.

Pietrzyk Filip

7B

Nagroda pierwszego stopnia i bardzo dobry wynik- poziom KADET

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Tłok B.

Stasiak Aleksandra

8b

Nagroda pierwszego stopnia i bardzo dobry wynik- poziom KADET

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Drabarek M.

Kamiński Łukasz

7c

Wyróżnienie- poziom KADET

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Woliński L. /Blacha A.

Kulpa Karolina

8d

Wyróżnienie- poziom KADET

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Lesiecka A.

Krzyżowska Monika

8b

Wyróżnienie- poziom KADET

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

 

Drabarek M.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA, GEOGRAFIA

 

Imię i nazwisko ucznia

Zajęte miejsce

Nazwa konkursu, organizator

Nauczyciel- opiekun

Nikodem Kulas kl.6D

2 laureat

Ogólnopolski Konkurs CES GALILEO z biologii (poziom kl.6)

Gabriela Hamm

Martyna Trzensiok kl.6F

3 laureat

Ogólnopolski Konkurs CES GALILEO z biologii (poziom kl.6)

Gabriela Hamm

Konrad Kuna kl.6A

4 laureat

Ogólnopolski Konkurs CES GALILEO z biologii (poziom kl.6)

Gabriela Hamm

Jakub Kubista kl.6A

4 laureat

Ogólnopolski Konkurs CES GALILEO z biologii (poziom kl.6)

Gabriela Hamm

Mateusz Weinert kl.6B

5 laureat

Ogólnopolski Konkurs CES GALILEO z biologii (poziom kl.6)

Gabriela Hamm

Michalina Sikora kl.6A

6 laureat

Ogólnopolski Konkurs CES GALILEO z biologii (poziom kl.6)

Gabriela Hamm

Szymon Hadzik kl.6C

7 laureat

Ogólnopolski Konkurs CES GALILEO z biologii (poziom kl.6)

Gabriela Hamm

Laura Pokrzyk kl.6A

9 laureat

Ogólnopolski Konkurs CES GALILEO z biologii (poziom kl.6)

Gabriela Hamm

Hanna Barbarowska kl.6F

9 laureat

Ogólnopolski Konkurs CES GALILEO z biologii(poziom kl.6)

Gabriela Hamm

Maksym Piechula kl.5A

9 laureat

Ogólnopolski Konkurs CES GALILEO z biologii(poziom kl.5)

Gabriela Hamm

Aleksander Masztalski kl.4B

9 laureat

Ogólnopolski Konkurs CES GALILEO z przyrody (poziom kl.4)

Gabriela Hamm

Jan Gnizda kl.5E

11 wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs CES GALILEO z biologii (poziom kl.5)

Gabriela Hamm

Julia Kuc kl.5F

11 wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs CES GALILEO z biologii (poziom kl.5)

Zuzanna Kubacz

Miłosz Krzoska k.7A

11 wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs CES GALILEO z chemii (poziom kl.7)

Katarzyna Polczyk

Korneliusz Lis kl.8A

Dostał się do II etapu

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

Katarzyna Rożek

Magdalena Lesiak kl.7C

2

Ogólnopolski Projekt Konkursowy z geografii  E – Twinning „Gdzie jest św. Mikołaj?”

Monika Szekiel -Mnich

Rafał Antonicki kl.5A

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PINGWIN z biologii (poziom kl.5)

Gabriela Hamm

Maksym Piechula kl.5A

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PINGWIN z biologii (poziom kl.5)

Gabriela Hamm

Maja Weinert kl.5A

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PINGWIN z biologii (poziom kl.5)

Gabriela Hamm

Jan Gnizda kl.5E

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PINGWIN z biologii (poziom kl.5)

Gabriela Hamm

Antonina Malik kl.5E

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PINGWIN z biologii (poziom kl.5)

Gabriela Hamm

Jakub Kubista kl.6A

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PINGWIN z biologii (poziom kl.6)

Gabriela Hamm

Emilia Spendel 6a

III miejsce

 Powiatowy Konkurs „Z biologią i chemią za Pan Brat”,  organizowany przez  I LO w Mikołowie

Gabriela Hamm,

Katarzyna Polczyk

Karolina Sroka 8d

I miejsce

Powiatowy Konkurs „Z biologią i chemią za Pan  Brat”- część biologiczna, organizowany przez I LO w Mikołowie

Gabriela Hamm

Dominika Sroka 8d

II miejsce

Powiatowy Konkurs „Z biologią i chemią za Pan Brat” - część biologiczna,  organizowany przez I LO w Mikołowie

Gabriela Hamm

 

 

 

 

 

 

 JĘZYK ANGIELSKI

 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Zajęte miejsce

Nazwa konkursu

Organizator

Opiekun

Kacper Kołodziejczyk

8a

III miejsce i tytuł laureata

X Regionalny Konkurs Ortograficzny w Czterech Językach (j.angielski)DICTATION DICTADO DIKTAT DYKTANDO (konkurs pod honorowym patronatem prezydenta miasta Katowice)

II Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Katowicach
 

Ewelina Kaczmarek
 

 

 PLASTYKA

 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Zajęte miejsce

Nazwa konkursu

Organizator

Opiekun

Dominika Rzeźniczek

 

Julia Kuc,

Karolina Plinta

5f

 

 

5f

5f

2 miejsce

 

 

 

3 miejsce

KONKURS Plastyczny "Intrygujący Świat Roślin"
 

Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie

Barbara Juskowiak

Akeksandra Jarczyk

7a

I miejsce w kategorii LOGO

Międzynarodowy Konkurs na logo projektu „Innovation and transformation in education” realizowanego w ramach Programu Erasmus+

Gmina Mikołów wraz z Turcją, Łotwą i Włochami w ramach Erasmus +.
 

 

Cybul Kacper

5c

I miejsce

XII Edycja Regionalnego Konkursu Plastycznego dla uczniów niepełnosprawnych z placówek specjalnych i integracyjnych pod hasłem Zimowy pejzaż”

Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu

Joanna Machnio

Wiktoria Bochnacka

5d

II miejsce

XII Edycja Regionalnego Konkursu Plastycznego dla uczniów niepełnosprawnych z placówek specjalnych i integracyjnych pod hasłem Zimowy pejzaż”

Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu

 

Iwona Gniza

Marta Zemczak

1a

wyróżnienie

XII Edycja Regionalnego Konkursu Plastycznego dla uczniów niepełnosprawnych z placówek specjalnych i integracyjnych pod hasłem Zimowy pejzaż”

Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu

 

Magdalena Drabarek

Amelia Kapias

6b

wyróżnienie

XII Edycja Regionalnego Konkursu Plastycznego dla uczniów niepełnosprawnych z placówek specjalnych i integracyjnych pod hasłem Zimowy pejzaż”

Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu

 

Iwona Gniza

 

 

 RELIGIA

 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Zajęte miejsce

Nazwa konkursu

Organizator

Opiekun

Michał Grzegorczyk  

6d

I miejsce  

w konkursie literackim

XXIV Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej Gloria Dei Niedziela Boża i nasza. Pamiętaj, abyś Dzień Święty święcił.


 

Grażyna Bondel

Zuzanna Drosdek

3a

Wyróżnienie - Kategoria: Soliści

 

XXIV Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej Gloria Dei Niedziela Boża i nasza. Pamiętaj, abyś Dzień Święty święcił.

 

Grażyna Bondel

Piotr Urbacz

7b

I miejsce

XXV Wojewódzki Konkursu  Wiedzy Biblijnej
dla klas VI-VIII szkół podstawowych, etap rejonowy

 

Grażyna Bondel

Emilia Trzcionka

 

5f

NAGRODA (nie było określenia jaka nagroda) : solistka:

 

KONKURS PIOSENKI POZYTYWNEJ i POZYTYWNEGO SŁOWA w ramach PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO NIE JESTEŚ SAM

Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej
 

Grażyna Bondel

Zespół wokalny

 

1 miejsce

XXI Festiwal Kolęd i Pastorałek w Łaziskach Górnych

 

Grażyna Bondel

Emilia Krause,

Zuzia Drosdek

5f

3a

Wyróżnienie

XXI Festiwal Kolęd i Pastorałek w Łaziskach Górnych

 

Grażyna Bondel

Julia Rudol

8c

I miejsce w kategorii solistów

XXI Festiwal Kolęd i Pastorałek w Łaziskach Górnych

 

Grażyna Bondel

Julia Rudol

8c

3 miejsce
 

Festiwal  Piosenki Religijnej w Tychach

 

Grażyna Bondel

ZESPÓŁ WOKALNY

 Emilia Trzcionka, Kamila Kurpas, Hanna Organ, Julia Rudol, Natalia Knap, Helena Sobota, Patrycja Śmiłowska, Dominika Pilszek, Aleksandra Hałgas, Nadia Mokry, Maja Sych- 2 miejsce

 

II miejsce

XXV Festiwal Piosenki Turystycznej  

Młodzieżowy Domu Kultury w Rybniku

Grażyna Bondel

Julia Rudol

8c

II miejsce

XXV Festiwal Piosenki Turystycznej  

Młodzieżowy Domu Kultury w Rybniku

Grażyna Bondel

Weronika Żogała
Emilia Krause
Julia Kuc
Jagoda Kurczab
Maja Flasza
Kamila Kurpas
Natalia Suchoń
Tymoteusz Mgłosik
Wiktor Wróbel
Rzeźniczek Dominika
Dorota Szczok
Maja Ryguła
Antonina Wiechecka
Kamil Tomalik i Dawid Paszek
Mikołaj Szczot
Filip Lenza
Oliwia Bieg i Mateusz Więcek
Maja Małysz i Daniela Jurka
Hanna Proszowska
Magdalena Wójcik
Filip Kowal
Aleksandra Jarczyk
Maria Smolnik

 

II miejsce

KONKURS  PLASTYCZNY
„Droga do świętości. MARYJA I ŚWIĘCI W HISTORII ŚLĄSKA”-  zasięg wojewódzki

Parafia św. Wojciecha w Mikołowie
 

katecheci

Michał Grzegorczyk  
Mikołaj Szczot
Martyna Rzepka
Dobrochna Trynka
Zuzanna Łyko
Maciej Karkus
Hanna Organ
Anna Bochno
Karolina Plinta
Hanna Lisowska
Agnieszka Kmiecik
Denis Śleziona
Laura Baranowicz
Marcel Hadam
Oliwia Kostrzewińska
Dominka Pilszek
Helena Sobota
Kacper Paraciuk

 

III miejsce

KONKURS  PLASTYCZNY
„Droga do świętości. MARYJA I ŚWIĘCI W HISTORII ŚLĄSKA”-  zasięg wojewódzki

Parafia św. Wojciecha w Mikołowie
 

katecheci

 


 

 

 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 

 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Zajęte miejsce

Nazwa konkursu

Organizator

Opiekun

Patrycja Markiton

1b

wyróżnienie

Miejskie eliminacje do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego MAŁY OKR

Miejski Dom Kultury w Mikołowie
 

T.Moskal

Aurelia Pawlak,

Kamil Łach,

AgataNowak,

Bartosz Bożek,

Maksymilian Nielaba,

Aleksandra Kiel,

Hanna Szołtysek,

Tomasz Walczak,

Nadia Panasz,

Mikołaj Górak,

Borys Szymura,

Nina Opas

1a

1b

1c

1c

2a

2b

2c

2d

3a

3a

3a

3b

III miejsce
 

XIV Powiatowy Turniej Wiedzowo-Sportowy Liga Najmłodszych

SP 6 Łaziska Średnie

B.Banasik

T.Moskal

B.Babczyńska-Olszewska

J.Ferdyn

B. Frączek

J.Palenta

S.Rękawek

R.Faron

 

 

J.Nieradzik
 

Mikołaj Szuster

1a

wyróżnienie

XXI Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

SP 4 Łaziska Górne

K.Nierząd

Krzysztof Burek
 

2c

III miejsce

Powiatowy konkurs recytatorskiego Mały OKR

MDK w Mikołowie

J.Palenta

 

 

 SUKCESY SPORTOWE

 

Nazwa zawodów

Ranga

Miejsce

Nazwisko ucznia

Klasa

Kurato

ryjny

Opiekun uczniów

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

Finał Igrzysk Dzieci Województwa Śląskiego.

III miejsce

Gabriela Kaczmarek

7d

tak

Marta Syryjczyk

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

Finał Igrzysk Dzieci Województwa Śląskiego.

III miejsce

Kaja Borowska

6a

tak

Marta Syryjczyk

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

Finał Igrzysk Dzieci Województwa Śląskiego.

III miejsce

Laura Pokrzyk

6a

tak

Marta Syryjczyk

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

Finał Igrzysk Dzieci Województwa Śląskiego.

III miejsce

Michalina Sikora

6a

tak

Marta Syryjczyk

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

Finał Igrzysk Dzieci Województwa Śląskiego.

III miejsce

Lena Różycka

5d

tak

Marta Syryjczyk

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

Finał Igrzysk Dzieci Województwa Śląskiego.

III miejsce

Daniela Jurka

6e

tak

Marta Syryjczyk

Narciarstwo zjazdowe drużynowe

powiatowe mlodziezy

3 miejce

Gruszka Amelia

7d

tak

Marta Syryjczyk

Narciarstwo zjazdowe drużynowe

powiatowe mlodziezy

3 miejsce

Kwiatek Maja

7d

tak

Marta Syryjczyk

Narciarstwo zjazdowe drużynowe

powiatowe mlodziezy

3 miejsce

Ziobrowska Julia

7d

tak

Marta Syryjczyk

Narciarstwo zjazdowe drużynowe

powiatowe dzieci

2 miejsce

Stachowicz Marcelina

6f

tak

Marta Syryjczyk

Narciarstwo zjazdowe drużynowe

powiatowe dzieci

2 miejsce

Trzensiok Martyna

6f

tak

Marta Syryjczyk

Narciarstwo zjazdowe drużynowe

powiatowe dzieci

2 miejsce

Mazur Maja

5e

tak

Marta Syryjczyk

Narciarstwo zjazdowe drużynowe

powiatowe młodziezy

nkl

Pietrzyk Filip

7b

tak

Marta Syryjczyk

Narciarstwo zjazdowe drużynowe

powiatowe dzieci

5 miejce

Janasik Franciszek

6b

tak

Marta Syryjczyk

Narciarstwo zjazdowe drużynowe

powiatowe dzieci

5 miejce

Stasiów Karol

6b

tak

Marta Syryjczyk

Narciarstwo zjazdowe drużynowe

powiatowe dzieci

5 miejsce

Kuna Konrad

6a

tak

Marta Syryjczyk

Koszykówka dziewcząt

powiatowe dzieci

3 miejsce

Kaczmarek Gabriela

7d

tak

Marta Syryjczyk

Koszykówka dziewcząt

powiatowe dzieci

3 miejsce

Kwiatek Maja

7d

tak

Marta Syryjczyk

Koszykówka dziewcząt

powiatowe dzieci

3 miejsce

Wacławek Hanna

7d

tak

Marta Syryjczyk

Koszykówka dziewcząt

powiatowe dzieci

3 miejsce

Ziobrowska Julia

7d

tak

Marta Syryjczyk

Koszykówka dziewcząt

powiatowe dzieci

3 miejsce

Borowska Kaja

6a

tak

Marta Syryjczyk

Koszykówka dziewcząt

powiatowe dzieci

3 miejsce

Pokrzyk Laura

6a

tak

Marta Syryjczyk

Koszykówka dziewcząt

powiatowe dzieci

3 miejsce

Sikora Michalina

6a

tak

Marta Syryjczyk

Koszykówka dziewcząt

powiatowe dzieci

3 miejsce

Mokry Nadia

6c

tak

Marta Syryjczyk

Koszykówka dziewcząt

powiatowe dzieci

3 miejsce

Sych Maja

6c

tak

Marta Syryjczyk

Koszykówka dziewcząt

powiatowe dzieci

3 miejsce

Bieg Oliwia

6e

tak

Marta Syryjczyk

Koszykówka dziewcząt

powiatowe dzieci

3 miejsce

Szulc Oliwia

6e

tak

Marta Syryjczyk

Piłka ręczna chłopców

powiatowe młodzieży

2 miejsce

Pleśniak Grzegorz

7 d

tak

Piotr Wajda

Piłka ręczna chłopców

powiatowe młodzieży

2 miejsce

Biłka Cyprian

7 b

tak

Piotr Wajda

Piłka ręczna chłopców

powiatowe młodzieży

2 miejsce

Kempka Eryk

7 b

tak

Piotr Wajda

Piłka ręczna chłopców

powiatowe młodzieży

2 miejsce

Siwy Mariusz

7 a

tak

Piotr Wajda

Piłka ręczna chłopców

powiatowe młodzieży

2 miejsce

Jarek Szymon

7 b

tak

Piotr Wajda

Piłka ręczna chłopców

powiatowe młodzieży

2 miejsce

Kwiatkowski Dominik

8 b

tak

Piotr Wajda

Piłka ręczna chłopców

powiatowe młodzieży

2 miejsce

Weiner Marcel

8 b

tak

Piotr Wajda

Piłka ręczna chłopców

powiatowe młodzieży

2 miejsce

Oleszkiewicz Aleksander

8 a

tak

Piotr Wajda

Piłka ręczna chłopców

powiatowe młodzieży

2 miejsce

Kasprzyszyn Bartosz

7 c

tak

Piotr Wajda

Piłka ręczna chłopców

powiatowe młodzieży

2 miejsce

Zawada Jan

8 a

tak

Piotr Wajda

Piłka ręczna chłopców

powiatowe młodzieży

2 miejsce

Garcorz Franciszek

8 c

tak

Piotr Wajda

Unihokej

finały wojewódzkie

VI miejsce

Kasprzyszyn Bartosz

7 c

tak

Piotr Wajda

Unihokej

finały wojewódzkie

VI miejsce

Weiner Marcel

8 b

tak

Piotr Wajda

Unihokej

finały wojewódzkie

VI miejsce

Kwiatkowski Dominik

8 b

tak

Piotr Wajda

Unihokej

finały wojewódzkie

VI miejsce

Grzegorczyk Igor

8 c

tak

Piotr Wajda

Unihokej

finały wojewódzkie

VI miejsce

Bojdoł Oliwier

8 c

tak

Piotr Wajda

Unihokej

finały wojewódzkie

VI miejsce

Jarek Szymon

7 b

tak

Piotr Wajda

Unihokej

finały wojewódzkie

VI miejsce

Biłka Cyprian

7 b

tak

Piotr Wajda

Unihokej

finały wojewódzkie

VI miejsce

Kowal Filip

7 b

tak

Piotr Wajda

Unihokej

finały wojewódzkie

VI miejsce

Myszor Oskar

7b

tak

Piotr Wajda

Unihokej

finały wojewódzkie

VI miejsce

Kempka Eryk

7 b

tak

Piotr Wajda

Unihokej

finały wojewódzkie

VI miejsce

Garcorz Franciszek

8 c

tak

Piotr Wajda

Badminton chłopców

powiatowe dzieci

5 miejsce

Wojciech Kawecki

6c

tak

Anna Bonk

Badminton chłopców

powiatowe dzieci

5 miejsce

Stanisław Zawada

6c

tak

Anna Bonk

Badminton dziewcząt

powiatowe dzieci

6 miejsce

Oliwia Bieg

6e

tak

Czarek Karbowski

Badminton dziewcząt

powiatowe dzieci

6 miejsce

Oliwia Szulc

6e

tak

Czarek Karbowski

TENIS STOŁOWY

powiatowe mlodziezy

2 miejsce

Jan  Kapela

8d

tak

PIotr Wajda

TENIS STOŁOWY

powiatowe mlodziezy

2 miejsce

Zawada Jan

8a

tak

Piotr Wajda

Tenis stołowy dziewcząt

powiatowe dzieci

1 miejsce

Oliwia Szulc

6e

tak

Czarek Karbowski

Tenis stołowy dziewcząt

powiatowe dzieci

1 miejsce

Maja Ryguła

6e

tak

Czarek Karbowski

Tenis stołowy chłopców

powiatowe dzieci

1 miejsce

Bartosz Mełech

5b

tak

Anna Bonk

Tenis stołowy chłopców

powiatowe dzieci

1 miejsce

Michał Grzegorczyk

6d

tak

Anna Bonk

Piłka ręczna chłopców

miejskie dzieci

3 miejce

Krzysztof Tyrała

6d

tak

Anna Bonk

Piłka ręczna chłopców

miejskie dzieci

3 miejsce

Tomasz Strzelczyk

5d

tak

Anna Bonk

Piłka ręczna chłopców

miejskie dzieci

3 miejsce

Łukasz Kuna

5a

tak

Anna Bonk

Piłka ręczna chłopców

miejskie dzieci

3 miejsce

Stanisław Zawada

6c

tak

Anna Bonk

Piłka ręczna chłopców

miejskie dzieci

3 miejsce

Dawid Bartkowiak

6c

tak

Anna Bonk

Piłka ręczna chłopców

miejskie dzieci

3 miejsce

Kamil Kampe

6c

tak

Anna Bonk

Piłka ręczna chłopców

miejskie dzieci

3 miejsce

Krystanian Jacek

5b

tak

Anna Bonk

Piłka ręczna chłopców

miejskie dzieci

3 miejsce

Marcel Hadam

5f

tak

Anna Bonk

Piłka ręczna chłopców

miejskie dzieci

3 miejsce

Błażej Poloczek

6d

tak

Anna Bonk

Piłka ręczna chłopców

miejskie dzieci

3 miejsce

Daniel Pokrzyk

5c

tak

Anna Bonk

Piłka ręczna chłopców

miejskie dzieci

3 miejce

Jan Ryś

6b

tak

Anna Bonk

Piłka ręczna chłopców

miejskie dzieci

3 miejce

Jakub Spyra

6f

tak

Anna Bonk

Biegi Łyżwiarskie chłopców

Finał Igrzysk Dzieci Województwa Śląskiego

7 miejsce

Błażej Poloczek

6d

tak

Anna Bonk

Biegi Łyżwiarskie chłopców

Finał Igrzysk Dzieci Województwa Śląskiego

7 miejsce

Teodor Gatzki

5c

tak

Anna Bonk

Biegi Łyżwiarskie chłopców

Finał Igrzysk Dzieci Województwa Śląskiego

7 miejsce

Wojciech Kawecki

6c

tak

Anna Bonk

Biegi Łyżwiarskie chłopców

Finał Igrzysk Dzieci Województwa Śląskiego

7 miejsce

Mikołaj Szczot

6d

tak

Anna Bonk

Łyżwiarstwo szybkie

powiatowe młodzieży

1 miejsce

Pleśniak Grzegorz

7 d

tak

Piotr Wajda

Łyżwiarstwo szybkie

powiatowe młodzieży

1 miejsce

Kołodziej Michał

8 d

tak

Piotr Wajda

Łyżwiarstwo szybkie

powiatowe młodzieży

1 miejsce

Wróbel Michał

8 d

tak

Piotr Wajda

Łyżwiarstwo szybkie

powiatowe młodzieży

1 miejsce

Ryguła Borys

8 d

tak

Piotr Wajda

Łyżwiarstwo szybkie

powiatowe młodzieży

1 miejsce

Bańczyk Dominika

8

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

Łyżwiarstwo szybkie

powiatowe młodzieży

1 miejsce

Górka Julia

7a

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

Łyżwiarstwo szybkie

powiatowe młodzieży

1 miejsce

Przybyło Marlena

7c

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

Finał Igrzysk Młodzieży Województwa Śląskiego

9 miejsce

Magdalena Słomska

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Karolina Daszyńska

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Anna Hanke

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Roksana Semeniuk

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Natalia Hat

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Łucja Myszor

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

Półfinały Wojewódzkie

1 miejsce

Monika Krzyżowska (nieobecna na finałach wojewódzkich)

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

Piłka ręczna dziewcząt

powiatowe młodzieży

3 miejsce

Roksana Semeniuk

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Magdalena Słomska

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Anna Hanke

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Natalia Kurzak

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Paulina Bezulska

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Maja Szymańska

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Natalia Hat

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Julia Górka

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Marlena Przybył0

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Aleksandra Jarczyk

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Karolina Szymura

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

Piłka siatkowa dziewcząt

finały miejskie

1 miejsce

Roksana Semeniuk

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Monika Krzyżowska

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Anna Hanke

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Maja Szymańska

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Magdalena Słomska

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Paulina Bezulska

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Karolina Gaura

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Zuzanna Śliwka

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

     

Julia Rudol

 

tak

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

Mistrzostwa Białego Orlika

finał ogólnopolski

I miejsce

Bromboszcz Maja

6b

nie

Cezary Karbowski (do etapu powiatów)

Mistrzostwa Białego Orlika

finał ogólnopolski

I miejsce

Wójcik Magdalena

6b

nie

Cezary Karbowski (do etapu powiatów)

Mistrzostwa Białego Orlika

finał ogólnopolski

I miejsce

Kawecki Wojciech

 

nie

Cezary Karbowski (do etapu powiatów)

Halowe Mistrzostwa Śląska

wojewódzkie

II miejsce w biegu na 60 metrów przez płotki

Słomska Magdalena

8 b

nie

MOSM Katowice

Halowe Mistrzostwa Śląska

wojewódzkie

II miejsce w biegu na 300 m

Słomska Magdalena

8 b

nie

MOSM Katowice

Halowe Mistrzostwa Śląska

wojewódzkie

III miejsce w biegu na 60 m

Wójcik Magdalena

6b

nie

UKS Trójka Mikołów

Średniodystansowy Bieg na Orientację. Rybnik Golejów

Mistrzostwa Śląska

4 miejsce

Grzegorczyk Igor

8c

nie

Marta Syryjczyk

Średniodystansowy Bieg na Orientację. Rybnik Golejów

Mistrzostwa Śląska

9 miejsce

Szczot Mikołaj

6d

nie

Marta Syryjczyk

Średniodystansowy Bieg na Orientację. Rybnik Golejów

Mistrzostwa Śląska

6 miejsce

Górny Zofia

7a

nie

Marta Syryjczyk

Średniodystansowy Bieg na Orientację. Rybnik Golejów

Mistrzostwa Śląska

7 miejsce

Pieszczek Julia

7a

nie

Marta Syryjczyk

Średniodystansowy Bieg na Orientację. Rybnik Golejów

Mistrzostwa Śląska

11 miejsce

Ziobrowska Julia

7d

nie

Marta Syryjczyk

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków
    ul. ks. bpa Wł. Bandurskiego 1
    43-190 Mikołów
  • 782 977 951

    32 226-22-06

    sekretariat wew.12
    świetlica 570485384
    pedagog wew.25
    psycholog wew.23
    logopeda wew.24
    biblioteka wew.20
    portiernia wew.17
    pielęgniarka wew.16

Galeria zdjęć